Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Babiak

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Babiaku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakowoż moduł ten psuje się, czemu podołać może mycie katalizatorów w pracowni pod Babiakiem. Żeby uchronić się przed dużą ilością problemów w użytkowaniu diesla Koenigsegg, należy czasem przedmuchać filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Babiaka. Samochody firmy Koenigsegg szczycą się nieprzeciętnymi technologiami w kwestii spadku poziomu produkcji cząstek stałych. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują regeneracji, polecamy współpracę z Babiakiem. Katalizatory SCR wykonują pracę w nadzwyczaj trudnym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek możliwości podzespołu. Babiak jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów FAP. Generowanie górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla EURO, potrzebuje sprawnie pracującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki w Babiaku wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, jak również jest pracochłonne. Zrewaloryzowanie sprawności właściwości filtrów DPF w Babiaku dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe, gdyż nowa metoda regeneracji przybyła do Babiaka. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne marki koniecznie potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF polecamy, żeby w Babiaku wziąć pod lupę DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Babiaku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Babiaku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Babiaku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Babiaku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Babiaku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Babiaku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Babiaku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Babiaku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Babiaku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Babiaku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Babiaku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Babiaku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Babiak Sosnowa BBK01A 52.345440/18.667681 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer