Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bielsk odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się oczyszczaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych marki Koenigsegg. Dobór odpowiedniego warsztatu mechaniki w Bielsku specjalizującego się w autach Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Duża część aut w Bielsku to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr FAP, który wymaga naprawy. Pojazdy z symbolem Koenigsegg cechują się bardzo dobrymi aparaturami w zagadnieniu ograniczenia produkcji zanieczyszczeń. Oprócz niespodzianek dla turystów w Bielsku odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych Koenigsegg. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w wyjątkowo brudnych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co następuje spadek parametrów urządzenia. Bardzo często przyczyną przytkanego katalizatora, z logo Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Bielsk jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z zawartością szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Bielskowi, czemu słynna marka Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP jak również regeneracja DPF FAP dla aut producenta Koenigsegg, wyszukać można po prawej stronie, jak również w warsztatowym laboratorium w Bielsku. Gdyż Koenigsegg, podobnie jak inni producenci wymaga do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Bielsku wziąć pod skrzydła filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bielsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bielsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bielsku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Bielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Bielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer