Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Blachownia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Blachowni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Blachowni jest opcja mycia filtrów DPF/FAP do pojazdów Koenigsegg z przyczyny pracy warsztatu z Blachowni. Żeby ustrzec się od problemów podczas prowadzenia samochodu Koenigsegg, przydaje się od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie pod Blachowni. Osobówki marki Koenigsegg mogą się poszczycić bardzo dobrymi technologiami w dziedzinie ograniczenia ilości emitowanych spalin. Typową niedoskonałością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Koenigsegg, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Znalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Blachowni celującego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Blachownia należy do ośrodków, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także osłony z metalu, przez co DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat w Blachowni. DPF-y pracują w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje spadek parametrów podzespołu. Zrewaloryzowanie wydajności części filtrów FAP w Blachowni dla pojazdów marki Koenigsegg jest osiągalne, bo regeneracja wodna zdołała trafić do Blachowni. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP oraz płukanie katalizatorów dla samochodów marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, oraz u mechanika w Blachowni.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Blachowni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Blachowni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Blachowni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Blachowni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Blachowni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Blachowni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Blachowni 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Blachowni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Blachowni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Blachowni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Blachowni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Blachowni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Blachownia Praga 1 Maja BLH01N 50.785660/18.963110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer