Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bobolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bobolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bobolicach wystąpiła szansa czyszczenia katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z powodu obecności pracowni warsztatu z Bobolic. Nierzadko powodem zatkanego filtra cząstek stałych FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, trafia się inna wada, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Bobolice jest jednym z ośrodków, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Główną usterką, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Stajni Koenigsegg nie udałoby się uzyskanie niezbędnych do spełnienia maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Diesle ze stajni Koenigsegg wyróżniają się dobrymi technologiami w zakresie zmniejszania produkcji gazów spalinowych. Odzyskanie górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra DPF. FAP-y chodzą w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje utrata parametrów podzespołu. Namierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Bobolicach, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej części strony. Lista cennika odnawiania filtrów FAP pochodzących z Koenigsegg dla Bobolic znajduje się niżej, da się znaleźć na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bobolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bobolicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bobolicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bobolicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bobolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bobolicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bobolicach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Bobolicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bobolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bobolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bobolicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bobolicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobolice Seligera BOB01A 53.953621/16.585739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer