Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bogdaniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bogdańcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bogdaniec cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu zajmującego się naprawą filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Koenigsegg. Główną usterką, z jaką zmagają się diesle spod znaku Koenigsegg, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. FAP-y chodzą w niezwykle brudnym środowisku, a dokładnie w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Żeby uniknąć utrudnień z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, wypada czasami przedmuchać FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Bogdańca. Koenigsegg to diesle, które są słynne w całym kraju, jednakże walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Dobór profesjonalnego mechanika samochodowego w Bogdańcu przodującego w pojazdach Koenigsegg może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Niemało pojazdów osobowych w Bogdańcu to pojazdy z turbodoładowaniem mające wbudowany katalizator SCR, który wymaga mycia. Generowanie maksymalnych wartości produkcji spalin, dopuszczalnych według normy EURO 6, domaga się funkcjonującego filtra DPF/FAP. Lista cennika płukania katalizatorów dedykowanych do Koenigsegg dla Bogdańca wstawiono poniżej, trzeba sprawdzić tam, koszt za wykonanie usługi płukania DPF. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne samochody wymaga do poprawnego działania kompletnych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Bogdańcu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bogdańcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bogdańcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bogdańcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bogdańcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bogdańcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bogdańcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bogdańcu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Bogdańcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Bogdańcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bogdańcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bogdańcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bogdańcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bogdaniec Adama Mickiewicza BOG01A 52.688320/15.069130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer