Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bolesław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bolesławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bolesław słynne jest z powodu laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych z logo Koenigsegg. Najczęściej podłożem zapchanego DPF-a, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inne wybrakowanie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, rekomendujemy pracownię w Bolesławiu. Cały szereg samochodów osobowych w Bolesławiu to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym mające zamontowany katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Filtry DPF FAP wykonują pracę w nadzwyczaj ciężkich warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Bolesław należy do miast, które mają problem powiązany, z ilością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby zabezpieczyć się od kłopotów w eksploatacji samochodu Koenigsegg, trzeba okresowo przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Bolesławia. Odzyskanie górnych limitów emisji spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Przywrócenie efektywności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Bolesławiu dla samochodów producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Bolesławia. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka potrzebuje do poprawnej pracy kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto nadmienić, by w Bolesławiu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bolesławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bolesławiu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bolesławiu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bolesławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bolesławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bolesławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bolesławiu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Bolesławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Bolesławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bolesławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bolesławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bolesławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bolesław Wyzwolenia 1H BLL01G 50.305569/19.478140 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer