Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Borne Sulinowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bornym Sulinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bornym Sulinowie wystąpiła szansa naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Koenigsegg z przyczyny działalności warsztatu samochodowego z Bornego Sulinowa. Koenigsegg to samochody, jakie są słynne na terenie całej Polski, ale zmagają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Generowanie maksymalnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Marce Koenigsegg nie udało się zachowanie koniecznych maksymalnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montowania katalizatorów. Ażeby uchronić się od trudności w pracy pojazdu Koenigsegg, przydaje się czasem przedmuchać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w laboratorium pod Bornego Sulinowa. Cały szereg samochodów w Bornym Sulinowie to pojazdy z silnikiem MultiJet posiadające FAP, który dopomina się oczyszczania. Klasyczną bolączką, dotykającą osobówki znanej marki Koenigsegg, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr i katalizator. Dobranie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Bornym Sulinowie specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych od Koenigsegg dla Bornego Sulinowa ulokowaliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne marki domaga się do nienagannego działania kompletnych filtrów FAP warto wspomnieć, by w Bornym Sulinowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bornym Sulinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bornym Sulinowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bornym Sulinowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bornym Sulinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bornym Sulinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bornym Sulinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bornym Sulinowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Bornym Sulinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Bornym Sulinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bornym Sulinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bornym Sulinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bornym Sulinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borne Sulinowo Niepodległości BOS01A 53.583912/16.541321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer