Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Borzęcin Duży

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Borzęcinie Dużym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Borzęcin Duży wyróżnia się z powodu laboratorium trudniącego się naprawą filtrów DPF do pojazdów firmy Koenigsegg. Filtry cząstek stałych operują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje spadek osiągów części. DPF-y stworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat w Borzęcinie Dużym. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Borzęcinie Dużym celującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest pracochłonne. Osiągnięcie wyników ilości produkowanych cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów w eksploatacji auta Koenigsegg, potrzeba czasami przepłukać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Borzęcina Dużego. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Borzęcinem Dużym odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Diesle wytwórcy Koenigsegg szczycą się nadzwyczajnymi narzędziami w zagadnieniu zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Odzyskanie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Borzęcinie Dużym dla aut marki Koenigsegg jest dostępne, bo regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Borzęcina Dużego. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP lub płukanie katalizatorów dla samochodów marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym, lub w pracowni w Borzęcinie Dużym.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Borzęcinie Dużym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Borzęcinie Dużym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Borzęcinie Dużym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Borzęcinie Dużym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Borzęcinie Dużym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Borzęcin Duży Warszawska BDZ168 52.252701/20.733810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer