Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Brwinów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Brwinowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Brwinowie wystąpiła możliwość regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki pracy mechanika z Brwinowa. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg charakteryzują się wybitnymi narzędziami w zakresie ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy warsztat w Brwinowie. Katalizatory SCR działają w wyjątkowo ciężkich warunkach, czyli w wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na całym świecie, ale biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Duża część aut w Brwinowie to samochody z silnikiem D-4D posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się odnawiania. Częstą usterką, z jaką zmagają się osobowe i ciężarowe diesle z logo Koenigsegg, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Żeby zabezpieczyć się od problemów z użytkowaniem auta Koenigsegg, wypada okazjonalnie wyczyścić filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni pod Brwinowa. Odnajdź warsztat, który jest specjalistą od Koenigsegg w Brwinowie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów cząstek stałych marki Koenigsegg dla Brwinowa zamieszczono w dolnej części strony, powinno być można odszukać w tej tabeli, koszt za usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Brwinowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Brwinowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Brwinowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Brwinowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Brwinowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Brwinowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Brwinowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Brwinowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Brwinowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Brwinowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brwinowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Brwinowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brwinów Grodziska BRW01N 52.134682/20.706160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer