Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Brzeszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Brzeszczach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzeszcze wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Koenigsegg. Koenigsegg to samochody, jakie cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak borykają się z problemami z filtrami DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Brzeszczach odnaleźć można warsztaty, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Najczęściej w przypadku powodem przytkanego DPF-a, znanej marki Koenigsegg, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji z pracą pojazdu Koenigsegg, należy co jakiś czas przedmuchać DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Brzeszcz. Brzeszcze jest jednym z miast, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Nierzadko bolączką, z jaką zmagają się auta ze stajni Koenigsegg, głównie, mające silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr DPF. Sporo aut w Brzeszczach to auta z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez odnawiania. Lista cenowa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Koenigsegg dla Brzeszcz ulokowaliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by zweryfikować na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych a także regeneracja katalizatorów SCR dla marki Koenigsegg, można odszukać w panelu bocznym, a także w pracowni w Brzeszczach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Brzeszczach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Brzeszczach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Brzeszczach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Brzeszczach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Brzeszczach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Brzeszczach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Brzeszczach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Brzeszczach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Brzeszczach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Brzeszczach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Brzeszczach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Brzeszczach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Brzeszcze Szczotki Jana Nosala BSC01A 49.983181/19.155470 Wyszukaj
Brzeszcze Podpole Ofiar Oświęcimia BSC01MP 49.974689/19.145361 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer