Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bulowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bulowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Koenigsegg z silnikiem na ropę, lecz element ten zużywa się, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Bulowicami. Cały szereg samochodów w Bulowicach to samochody z silnikiem CiTD mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje odnawiania. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, a mianowicie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów części. Diesle z logo Koenigsegg cechują się świetnymi układami w zagadnieniu ograniczania ilości produkowanych spalin. Najczęściej sprawcą zapchanego filtra DPF, znanej firmy Koenigsegg, jest inna usterka, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Znalezienie fachowego warsztatu samochodowego w Bulowicach przodującego w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Bulowice należy do centrów, jakie dotyka problem w związku, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wkładu, a także osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych wypełniają się i konieczne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Bulowicami. Tabela z cennikiem płukania katalizatorów samochodowych marki Koenigsegg dla Bulowic umieściliśmy w dolnej części strony, powinno być można przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP. Dobierz swój zakład, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Bulowicach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bulowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bulowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bulowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bulowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bulowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bulowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bulowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Bulowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Bulowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bulowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer