Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bytnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bytnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bytnica słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się płukaniem filtrów DPF do aut z symbolem Koenigsegg. Osiągnięcie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, poprawnych według normy EURO 5, domaga się sprawnie pracującego FAP-a. Koenigsegg to osobówki, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, niemniej jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Typową niedoskonałością, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle korporacji Koenigsegg, przede wszystkim, posiadające silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Nierzadko powodem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Koenigsegg, jest inny mankament, np. Uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Znanej firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów emisji zanieczyszczeń, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Bytnica jest jednym z miast, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Bytnicy, czemu słynna firma Koenigsegg stara się, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów FAP. FAP-y trudnią się pracą w nadzwyczaj obciążonych warunkach , czyli w układzie wydechowym, przez co następuje utrata wyników podzespołu. Odnowienie skuteczności elementów filtrów DPF/FAP w Bytnicy dla aut Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że nowa metoda regeneracji zawędrowała do Bytnicy. Tabela z cennikiem płukania katalizatorów dedykowanych do Koenigsegg dla Bytnicy wstawiliśmy w części strony poniżej, powinno być można porównać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bytnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bytnicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bytnicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bytnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bytnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bytnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bytnicy 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Bytnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bytnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bytnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bytnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bytnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bytnica Bytnica 54A BNC01A 52.150490/15.168510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer