Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Bytom Odrzański

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem diesla, lecz element ten psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Bytomiem Odrzańskim. Bardzo często źródłem zatkanego filtra cząstek stałych DPF, ze stajni Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem współpracę z Bytomiem Odrzańskim. Generowanie pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, zgodnych z normą emisji spalin, domaga się sprawnego filtra FAP. Katalizatory SCR chodzą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Typową usterką, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Bytom Odrzański jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem cząstek stałych w miejskim powietrzu Bytomia Odrzańskiego, czemu słynna marka Koenigsegg usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Cały szereg pojazdów osobowych w Bytomiu Odrzańskim to auta z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do regeneracji. Usługi takie jak naprawa DPF lub regeneracja DPF FAP dla aut producenta Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, lub u mechanika w Bytomiu Odrzańskim. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne auta potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy, żeby w Bytomiu Odrzańskim zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bytomiu Odrzańskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Bytomiu Odrzańskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bytom Odrzański Kożuchowska BOD01A 50.341789/18.932079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer