Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chęciny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chęcinach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, ale część tą dotykają usterki, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Chęcinami. Standardową wadą, z którą męczą się osobówki spod znaku Koenigsegg, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr DPF FAP. Filtry FAP składają się z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat z Chęcin. Katalizatory operują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że następuje spadek właściwości podzespołu. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne na terenie całego świata, lecz stykają się z kwestią z filtrami FAP. Samochody z symbolem Koenigsegg wyróżniają się znakomitymi technologiami w sferze obniżenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie potrzebnych osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu w Chęcinach celującego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, jak również jest pracochłonne. Taryfikator usług regeneracji filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Koenigsegg dla Chęcin można znaleźć poniżej, należy przeglądnąć w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR. Znajdź swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Koenigsegg w Chęcinach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chęcinach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chęcinach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chęcinach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chęcinach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chęcinach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chęcinach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chęcinach 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Chęcinach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chęcinach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chęcinach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chęcinach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chęcinach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chęciny Osiedle Sosnówka Floriańska CHN01ML 50.802349/20.462021 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer