Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chełm Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chełmie Śląskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, jednak moduł ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc mycie katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chełmem Śląskim. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Chełmie Śląskim odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą DPF do aut Koenigsegg. Samochody znanej marki Koenigsegg mogą się poszczycić bardzo dobrymi aparaturami w dziedzinie redukowania produkcji gazów wydechowych. Odnalezienie wykwalifikowanego mechanika w Chełmie Śląskim wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, a także jest mozolne. Często usterką, z jaką zmagają się pojazdy firmy Koenigsegg, zazwyczaj, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Filtry FAP wykonują pracę w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na całym świecie, jednakże stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem warsztat z Chełmu Śląskiego. Zrewaloryzowanie sprawności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Chełmie Śląskim dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Chełmu Śląskiego. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak inne marki potrzebuje do sprawnej pracy nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Chełmie Śląskim przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chełmie Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chełmie Śląskim 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chełmie Śląskim 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chełmie Śląskim 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chełmie Śląskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chełmie Śląskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chełmie Śląskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chełmie Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Chełmie Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chełmie Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmie Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chełmie Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełm Śląski Śląska CHS01A 51.124599/23.468700 Wyszukaj
Chełm Śląski Stacyjna CHE01A 50.108601/19.195370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer