Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chełmiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chełmcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, lecz element ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Chełmcem. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Chełmcu przodującego w autach Koenigsegg może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Auta korporacji Koenigsegg chlubią się bardzo dobrymi układami w temacie obniżania produkcji zanieczyszczeń. Zdobycie limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 6, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Prócz rozrywek dla podróżnych w Chełmcu odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg. Koenigsegg to diesle, które są uznane na całym świecie, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami DPF. Standardowo powodem zaczopowania DPF-a, marki Koenigsegg, zdarza się inna usterka, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Ażeby ustrzec się od przykrości przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, przydaje się niekiedy przepłukać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Chełmca. Tabela cennika płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF dla Koenigsegg dla Chełmca wstawiono niżej, powinno być można przeglądnąć w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi regeneracji katalizatorów. Wybierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Chełmcu, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chełmcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chełmcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chełmcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chełmcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chełmcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chełmcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chełmcu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Chełmcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Chełmcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chełmcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chełmcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chełmcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chełmiec Limanowska CHI01N 49.630260/20.659290 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer