Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chmielnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chmielniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chmielnik cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu trudniącego się myciem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych znanej firmy Koenigsegg. Prócz atrakcji turystycznych w Chmielniku znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Koenigsegg. Typową słabością, która dotyka diesle znanego koncernu Koenigsegg, głównie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu w Chmielniku celującego w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, a także jest żmudne. Katalizatory chodzą w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Chmielnik jest jednym z miast, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Chmielnika, czemu marka Koenigsegg próbuje, zapobiegać, korzystając z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Bardzo często powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Wiele aut w Chmielniku to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Tabela cennika naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Koenigsegg dla Chmielnika ulokowano poniżej tego tekstu, da się odszukać tam, ceny za usługi naprawy FAP. Ze względu fakt, że Koenigsegg, tak jak inne samochody koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Chmielniku zadbać o FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chmielniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chmielniku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chmielniku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chmielniku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chmielniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chmielniku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chmielniku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chmielniku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Chmielniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chmielniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chmielniku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chmielniku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielnik Przedkościele Aleja Zwycięstwa CHK01G 50.615040/20.744209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer