Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chmielno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chmielnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, ale element ten psuje się, w czym poradzić może czyszczenie FAP u mechanika pod Chmielnem. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się i konieczna jest naprawa, zalecamy firmę pod Chmielnem. Katalizatory SCR wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z trudnościami z katalizatorami SCR. Bardzo często powodem zaczopowania katalizatora, spod znaku Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Prócz atrakcji dla wizytujących w Chmielnie zlokalizować można laboratoria, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Znanej marce Koenigsegg nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Chmielno jest jednym z miast, które mają problem mający związek, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Chmielna, czemu słynny producent Koenigsegg próbuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Namierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Koenigsegg w Chmielnie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz regeneracja katalizatorów SCR dla pojazdów Koenigsegg, wyszukać można w panelu po prawej, oraz w pracowni w Chmielnie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chmielnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chmielnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chmielnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chmielnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chmielnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chmielnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chmielnie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chmielnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chmielnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chmielnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chmielnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chmielnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielno Gryfa Pomorskiego CHX01C 54.320412/18.094980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer