Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Choceń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Choceniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, lecz moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Choceniem. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Choceniem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Główną niedoskonałością, jaka dotyka auta znanej firmy Koenigsegg, zazwyczaj, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zaczopowany katalizator. Ażeby uchronić się od przykrości w pracy samochodu Koenigsegg, potrzeba niekiedy przedmuchać filtr FAP, jest to możliwe w pracowni warsztatu pod Chocenia. Duża część samochodów osobowych w Choceniu to samochody z silnikiem JTDM mające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się oczyszczania. Najczęściej przyczyną zaczopowania katalizatora SCR, spod znaku Koenigsegg, jest inny problem, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Choceniu specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może być nieproste, a także jest pracochłonne. Choceń należy do miast, które dotyka kłopot związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Chocenia, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Ulepszenie wydolności części filtrów cząstek stałych DPF w Choceniu dla aut marki Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że nowa technologia regeneracji przybyła do Chocenia. Cennik czyszczenia filtrów DPF z samochodów Koenigsegg dla Chocenia umieściliśmy niżej, da się porównać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Choceniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Choceniu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Choceniu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Choceniu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Choceniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Choceniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Choceniu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Choceniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Choceniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Choceniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choceniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Choceniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choceń Władysława Sikorskiego CCN01A 52.487400/19.019030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer