Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Chrzczany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Chrzczanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chrzczany wyróżnia się z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów FAP do aut korporacji Koenigsegg. Firmie Koenigsegg nie udałoby się wytwarzanie koniecznych górnych osiągów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Chrzczany należy do centrów, jakie mają problem związany, z dużą ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu producent Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, niemniej jednak borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. DPF-y wykonują pracę w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, w wyniku czego po czasie następuje spadek wyników podzespołu. FAP-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, polecamy usługi z Chrzczan. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg odznaczają się doskonałymi sposobami w zakresie spadku ilości produkowanych gazów wydechowych. Nierzadko wadą, jaka dotyka samochody znanej marki Koenigsegg, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą FAP. Ponieważ Koenigsegg, tak jak każda inna marka domaga się do właściwego funkcjonowania niezepsutych filtrów FAP polecamy w Chrzczanach zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cenami regenerowania filtrów cząstek stałych FAP dla Koenigsegg dla Chrzczan zamieszczono w poniższej sekcji, można znaleźć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Chrzczanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Chrzczanach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Chrzczanach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Chrzczanach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chrzczanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Chrzczanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Chrzczanach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Chrzczanach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Chrzczanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Chrzczanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chrzczanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Chrzczanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chrzczany Chrzczany 5A POP-CRZ1 52.219139/20.353420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer