Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ciechocinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ciechocinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ciechocinku wystąpiła opcja czyszczenia filtrów DPF do samochodów osobowych Koenigsegg z racji funkcjonowania laboratorium warsztatu z Ciechocinka. Aby unikać komplikacji z eksploatacją pojazdu Koenigsegg, wypada okresowo przeczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ciechocinka. Z reguły podłożem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, firmy Koenigsegg, trafia się inne uszkodzenie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Odnalezienie odpowiedniego mechanika samochodowego w Ciechocinku celującego w samochodach Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Uzyskanie górnych limitów produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Filtry DPF operują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach, to jest w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje spadek możliwości części. Auta osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg wyróżniają się bardzo dobrymi aparaturami w sprawie zredukowania poziomu produkcji gazów spalinowych. FAP-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy usługi z Ciechocinka. Wykaz cen odnawiania katalizatorów samochodowych marki Koenigsegg dla Ciechocinka wstawiliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać tam, koszt za wykonanie usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych. Odzyskanie wydajności właściwości filtrów DPF/FAP w Ciechocinku dla marki Koenigsegg jest prawdopodobne, bo nowa technologia regeneracji zdołała przybyć do Ciechocinka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ciechocinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ciechocinku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ciechocinku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ciechocinku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ciechocinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ciechocinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ciechocinku 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Ciechocinku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ciechocinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ciechocinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ciechocinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ciechocinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciechocinek Wola Zdrojowa CEI01N 52.878208/18.788509 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer