Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czarnków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czarnkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr i katalizator robi się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na ropę, ale moduł ten psuje się, z czym poradzić może sobie mycie katalizatorów w pracowni pod Czarnkowem. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Czarnkowie specjalizującego się w autach Koenigsegg może być trudne, jak również jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych pracują w wyjątkowo trudnym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Niemało samochodów osobowych w Czarnkowie to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany katalizator, który musi się oddawać do czyszczenia. Katalizatory zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy warsztat z Czarnkowa. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodło się zachowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Czarnków należy do centrów, jakie mają problem w związku, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Nierzadko wadą, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr DPF FAP. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania nieuszkodzonych katalizatorów dlatego też zalecamy, żeby w Czarnkowie wziąć pod skrzydła DPF. Cennik usług czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Koenigsegg dla Czarnkowa wstawiliśmy na dole, trzeba sprawdzić tam, koszt za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czarnkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czarnkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czarnkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czarnkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czarnkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czarnkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czarnkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Czarnkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czarnkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czarnkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czarnkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarnków Stare Osiedle Parkowe Dworcowa CZA02ML 52.896450/16.551689 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer