Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czchów wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem filtrów do pojazdów osobowych z logo Koenigsegg. Na ogół powodem zdławionego FAP-a, spod znaku Koenigsegg, trafia się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Diesle korporacji Koenigsegg chlubią się doskonałymi układami w sprawie zmniejszenia zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry DPF wykonują pracę w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, czyli w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, mimo to biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. Firmie Koenigsegg mogłoby nie powieść się uzyskanie potrzebnych do spełnienia limitów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Aby uchronić się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, potrzeba co pewien czas czyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni pod Czchowa. Filtry DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Czchowem. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF marki Koenigsegg dla Czchowa ulokowaliśmy poniżej, nie ma przeszkód, by wyszukać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania DPF. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie katalizatorów dla samochodów producenta Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, a także u mechanika w Czchowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czchowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czchowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czchowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Czchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer