Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czempiń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czempiniem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czempiń chlubi się obecnością mechanika trudniącego się naprawianiem katalizatorów SCR do samochodów osobowych znanej marki Koenigsegg. Zdobycie górnych osiągów poziomu produkcji cząstek stałych, zgodnych z emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora SCR. Słynnej marce Koenigsegg niemożliwe byłoby utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych limitów produkcji gazów wydechowych, bez montowania katalizatorów. Duża część pojazdów w Czempiniem to pojazdy z silnikiem HDI mające wbudowany filtr i katalizator, który dopomina się regeneracji. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Czempiniem znaleźć można warsztaty, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Częstą bolączką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zaczopowany katalizator samochodowy. FAP-y funkcjonują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, a więc w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Ażeby zabezpieczyć się od przykrości z użytkowaniem auta Koenigsegg, należy niekiedy przepalać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie pod Czempinia. Lista cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych FAP/DPF dedykowanych do Koenigsegg dla Czempinia można znaleźć w części strony poniżej, powinno być można porównać w tamtej tabeli, koszt za usługi naprawy katalizatorów. Odzyskanie kondycji części katalizatorów samochodowych w Czempiniem dla pojazdów Koenigsegg jest osiągalne, bo technologia regeneracji wodnej dotarła do Czempinia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czempiniem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czempiniem 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czempiniem 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czempiniem 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czempiniem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czempiniem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czempiniem 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Czempiniem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Czempiniem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czempiniem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czempiniem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czempiniem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czempiń Glinki Kościańskie Przedmieście CZM410 52.142929/16.755270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer