Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czeremcha

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czeremsze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czeremsze jest opcja mycia filtrów cząstek stałych do pojazdów Koenigsegg z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Czeremchy. Filtry cząstek stałych chodzą w niezwykle trudnym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje utrata właściwości części. Czeremcha jest jednym z centrów, jakie napotykają problem mający związek, z dużą ilością smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Znalezienie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Czeremsze przodującego w autach osobowych Koenigsegg może być nieproste, oraz jest czasochłonne. Odzyskanie osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Najczęściej podłożem zapchanego katalizatora, znanej firmy Koenigsegg, zdarza się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan turbosprężarki. Samochody firmy Koenigsegg wyróżniają się kapitalnymi rozwiązaniami w temacie spadku zawartości emitowanych cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Czeremchą odnaleźć można warsztaty, parające się regeneracją DPF do aut osobowych Koenigsegg. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie w Czeremsze. Odzyskanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Czeremsze dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, gdyż nowa technologia regeneracji przybyła do Czeremchy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czeremsze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czeremsze 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czeremsze 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czeremsze 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czeremsze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czeremsze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czeremsze 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czeremsze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Czeremsze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czeremsze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czeremsze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czeremsze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czeremcha 1 Maja CRH01N 52.515919/23.351490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer