Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czernikowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czernikowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, lecz element ten psuje się, co rozwiązać może płukanie filtrów FAP w pracowni pod Czernikowem. Odszukanie kompetentnego warsztatu mechaniki w Czernikowie wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest pracochłonne. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na całym świecie, niemniej jednak walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Czernikowo jest jednym z ośrodków, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Czernikowem zlokalizować można zakłady, zajmujące się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Mnóstwo pojazdów osobowych w Czernikowie to auta z silnikiem TDI posiadający zainstalowany katalizator SCR, który dopomina się odnawiania. Uzyskanie górnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, domaga się niezawodnego filtra DPF/FAP. Aby zabezpieczyć się od problemów w pracy samochodu Koenigsegg, należy okresami przedmuchać katalizator, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Czernikowa. Odzyskanie kondycji części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Czernikowie dla samochodów Koenigsegg jest dostępne, bo nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Czernikowa. Dobierz swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Koenigsegg w Czernikowie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czernikowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czernikowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czernikowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czernikowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czernikowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czernikowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czernikowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czernikowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Czernikowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czernikowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czernikowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czernikowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czernikowo Juliusza Słowackiego CRN972 52.946819/18.938089 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer