Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czersk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czersku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czersk słynie z warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą filtrów do samochodów osobowych z logo Koenigsegg. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w niezwykle brudnych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Z reguły powodem przytkanego katalizatora SCR, znanej marki Koenigsegg, staje się inny mankament, dla przykładu: nieszczelny układ wtryskowy. Odszukanie profesjonalnego zakładu w Czersku specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Czersku odszukać można laboratoria, parające się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Koenigsegg to samochody, które są popularne na całym świecie, ale walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. Firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby uzyskanie spodziewanych maksymalnych wyników poziomu emisji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Czersk jest jednym z ośrodków, które biją na alarm powiązany, z zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Czerska, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Koenigsegg dla Czerska wstawiliśmy niżej, istnieje możliwość by zweryfikować na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie naprawy DPF FAP. Z racji tego, że Koenigsegg, tak jak inne samochody domaga się do właściwej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych zalecamy w Czersku zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czersku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czersku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czersku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czersku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czersku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czersku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czersku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czersku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Czersku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czersku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czersku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czersku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czersk Starogardzka CZR458 53.799789/17.993450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer