Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Człopa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Człopie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Człopa cieszy się sławą z powodu warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych z symbolem Koenigsegg. Często podłożem usterki filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Koenigsegg, bywa inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Niemało pojazdów osobowych w Człopie to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany FAP, który musi się oddawać do czyszczenia. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności z pracą pojazdu Koenigsegg, potrzeba okresowo przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Człopy. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy spod znaku Koenigsegg, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony FAP. Znanej korporacji Koenigsegg nie powiodło się wytworzenie potrzebnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całym kraju, ale borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Uzyskanie maksymalnych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla EURO 6, domaga się sprawnego filtra FAP. Odzyskiwanie sprawności składowych filtrów cząstek stałych DPF w Człopie dla samochodów Koenigsegg jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Człopy. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych warto wspomnieć, by w Człopie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Człopie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Człopie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Człopie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Człopie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Człopie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Człopie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Człopie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Człopie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Człopie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Człopie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Człopie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Człopie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Człopa Stanisława Moniuszki CZP01A 53.091610/16.122950 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer