Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Czyżew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Czyżewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czyżew chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych marki Koenigsegg. Ażeby unikać przykrości podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, trzeba niekiedy przepłukać filtr FAP, usługa jest dostępna w laboratorium pod Czyżewa. Dobranie kompetentnego warsztatu w Czyżewie wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest czasochłonne. Słynnej marce Koenigsegg nie udałoby się zdobycie oczekiwanych maksymalnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Sporo pojazdów w Czyżewie to auta z silnikiem CTDi wyposażone w filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Czyżewem odnaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Koenigsegg to pojazdy, jakie cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak zmagają się z kwestią z katalizatorami SCR. Katalizatory trudnią się pracą w niezwykle brudnym środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że następuje spadek parametrów podzespołu. Ponieważ Koenigsegg, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy, żeby w Czyżewie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr FAP. Zlokalizuj mechanika, który specjalizuje się w Koenigsegg w Czyżewie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Czyżewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Czyżewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Czyżewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Czyżewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czyżewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Czyżewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Czyżewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Czyżewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Czyżewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Czyżewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czyżewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Czyżewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czyżew Czyżew-Pociejewo Nurska CZW01N 52.796612/22.313709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer