Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dąbie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dąbiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dąbiu wystąpiła możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu z Dąbia. Katalizatory samochodowe pracują w niezwykle obciążonych warunkach pracy , czyli w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek osiągów podzespołu. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane w całym kraju, ale walczą z bolączkami z filtrami DPF. Słynnej marce Koenigsegg mogłoby nie powieść się zachowanie spodziewanych maksymalnych limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Koenigsegg wyróżniają się dobrymi narzędziami w kwestii obniżania poziomu emisji zanieczyszczeń. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Dąbiem odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut Koenigsegg. Duża część samochodów osobowych w Dąbiu to auta z silnikiem diesla mające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Typową niedoskonałością, z jaką biedzą się osobówki spod znaku Koenigsegg, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Ulepszenie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Dąbiu dla pojazdów marki Koenigsegg jest dostępne, bowiem regeneracja metodą wodną przybyła do Dąbia. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych czy płukanie katalizatorów dla aut producenta Koenigsegg, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie w Dąbiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dąbiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dąbiu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dąbiu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dąbiu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dąbiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dąbiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dąbiu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dąbiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dąbiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dąbiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dąbiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dąbiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dąbie Leśna Kolska DAI01N 52.087021/18.819090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer