Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dobieszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dobieszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standard w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym ropą, jednak moduł ten psuje się, co rozwiązać może naprawa filtrów FAP u mechanika pod Dobieszowicami. Diesle z symbolem Koenigsegg szczycą się świetnymi sposobami w temacie redukcji zawartości produkowanych spalin. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą samochodu Koenigsegg, potrzeba co pewien czas przedmuchać FAP, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Dobieszowic. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Dobieszowicami znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Znanej firmie Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych maksymalnych limitów ilości produkowanych spalin, bez montowania filtrów FAP. Dobieszowice należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów. Filtry FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, polecamy zatem warsztat z Dobieszowic. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, mimo to borykają się z trudnościami z katalizatorami. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut Koenigsegg, można znaleźć po prawej stronie, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Dobieszowicach. Zregenerowanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Dobieszowicach dla marki Koenigsegg jest łatwe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Dobieszowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dobieszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dobieszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dobieszowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dobieszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dobieszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobieszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dobieszowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dobieszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Dobieszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dobieszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobieszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dobieszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobieszowice Polna BBR979 50.380379/19.005400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer