Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dobra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dobrej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobra cieszy się sławą z powodu warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych korporacji Koenigsegg. Koenigsegg to auta, które są znane na terenie całego kraju, jednak stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Nierzadko usterką, z którą borykają się samochody korporacji Koenigsegg, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Wiele pojazdów osobowych w Dobrej to auta z silnikiem D-4D mające zainstalowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Dobrą odnaleźć można pracownie, parające się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Zazwyczaj powodem przytkanego filtra DPF/FAP, z symbolem Koenigsegg, zdarza się inna wada, czego przykładem może być: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Marce Koenigsegg nie byłoby możliwe uzyskanie potrzebnych do spełnienia limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF czy regeneracja DPF dla samochodów Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, czy w warsztatowym laboratorium w Dobrej. Lista cen mycia filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Koenigsegg dla Dobrej wstawiono pod zdjęciem, da się zweryfikować tam, koszt za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dobrej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dobrej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dobrej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dobrej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dobrej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dobrej 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Dobrej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dobrej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer