Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dobrzyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dobrzycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dobrzyca słynie z warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą katalizatorów do samochodów osobowych marki Koenigsegg. Mnóstwo aut w Dobrzycy to samochody z silnikiem JTDM posiadające zamontowany filtr DPF, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Słynnej marce Koenigsegg nie udało się wytworzenie koniecznych do spełnienia osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Filtry FAP zbudowane są z ceramiki, i metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy warsztat w Dobrzycy. By zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, przydaje się co jakiś czas wyczyścić filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Dobrzycy. Uzyskanie limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Zazwyczaj bolączką, dotykającą diesle z symbolem Koenigsegg, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Dobrzycą odszukać można laboratoria, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do samochodów Koenigsegg. Namierz swój warsztat, który jest specjalistą od Koenigsegg w Dobrzycy, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Tabela z cennikiem naprawy filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Dobrzycy wstawiono w poniższej sekcji, należy przeglądnąć na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dobrzycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dobrzycy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dobrzycy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dobrzycy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dobrzycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dobrzycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dobrzycy 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dobrzycy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Dobrzycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dobrzycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dobrzycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dobrzycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dobrzyca Nowe Osiedle Klonów DRZ01A 51.863449/17.599979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer