Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dukla

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dukli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem diesla, choć część ta zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w warsztacie pod Duklą. Koenigsegg to auta, jakie są słynne w całym kraju, niemniej jednak stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Klasyczną słabością, z jaką zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg, szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator SCR. Bardzo często sprawcą zapchanego katalizatora samochodowego, spod znaku Koenigsegg, jest inna usterka, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata wyników podzespołu. Dukla należy do miast, które spotyka problem w związku, z zawartością smogu w powietrzu Dukli, czemu koncern Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Prócz niespodzianek turystycznych pod Duklą odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Koenigsegg. By ustrzec się od przykrości podczas prowadzenia auta Koenigsegg, przydaje się okresowo wyczyścić filtr i katalizator, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dukli. Lista cen naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Koenigsegg dla Dukli znajduje się w dolnej części strony, trzeba znaleźć na tamtej liście, ceny za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Znajdź swój warsztat, który pomoże z Koenigsegg w Dukli, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dukli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dukli 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dukli 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dukli 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dukli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dukli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dukli 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dukli 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dukli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dukli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer