Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dygowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dygowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem diesla, pomimo że komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może czyszczenie filtrów DPF u mechanika pod Dygowem. Pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg chlubią się nadzwyczajnymi możliwościami w sferze zredukowania ilości emitowanych spalin. Korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się utrzymanie potrzebnych górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Katalizatory samochodowe funkcjonują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Osiągnięcie osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF. Ażeby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu auta Koenigsegg, trzeba co jakiś czas czyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dygowa. Katalizatory utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co katalizatory zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat z Dygowa. Prócz niespodzianek dla turystów pod Dygowem odszukać można pracownie, parające się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR albo płukanie katalizatorów dla aut producenta Koenigsegg, wyszukać można na naszej stronie internetowej, albo w pracowni w Dygowie. Tabela cennika czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Koenigsegg dla Dygowa umieściliśmy w części strony poniżej, istnieje możliwość by odszukać w tej tabeli, ceny za usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dygowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dygowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dygowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dygowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dygowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dygowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dygowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Dygowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dygowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dygowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dygowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dygowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dygowo Kolejowa DYG01A 54.132710/15.724620 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer