Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dywity

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dywitach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dywity chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów DPF do pojazdów znanego koncernu Koenigsegg. Odzyskanie górnych limitów poziomu produkcji cząstek stałych, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Dywity jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością smogu w atmosferze miasta, czemu firma Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów DPF. Samochody osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg znamionują się doskonałymi technologiami w sprawie ograniczania emisji zanieczyszczonych spalin. Firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Filtry DPF FAP działają w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że następuje utrata parametrów urządzenia. Cały szereg pojazdów w Dywitach to samochody z silnikiem JTD posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez mycia. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Odzyskiwanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych w Dywitach dla aut producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa metoda regeneracji dotarła do Dywit. Lista cenowa mycia filtrów cząstek stałych DPF marki Koenigsegg dla Dywit zamieszczono pod zdjęciem, trzeba przeglądnąć na tej liście, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dywitach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dywitach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dywitach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dywitach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dywitach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dywitach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dywitach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Dywitach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dywitach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dywitach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dywitach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dywitach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dywity Olsztyńska DYW01G 53.836269/20.474960 Wyszukaj
Dywity Spółdzielcza DYW01F 53.838730/20.481960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer