Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Dziwnówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Dziwnówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Miasto Dziwnówek znane jest z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Koenigsegg. Słynnemu producentowi Koenigsegg niemożliwe byłoby wytwarzanie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Odszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Dziwnówku przodującego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Zazwyczaj bolączką, z którą borykają się auta spod skrzydeł Koenigsegg, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Prócz atrakcji turystycznych pod Dziwnówkiem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą DPF FAP do samochodów osobowych Koenigsegg. Dziwnówek jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Dziwnówka, czemu firma Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF. Zdobycie wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Koenigsegg to diesle, jakie są popularne na całym świecie, jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Odtworzenie kondycji właściwości katalizatorów w Dziwnówku dla aut marki Koenigsegg jest osiągalne, dlatego, że regeneracja wodna zdołała trafić do Dziwnówka. Wyszukaj swój warsztat, który zajmuje się Koenigsegg w Dziwnówku, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Dziwnówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Dziwnówku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Dziwnówku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Dziwnówku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Dziwnówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dziwnówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Dziwnówku 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Dziwnówku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Dziwnówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Dziwnówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dziwnówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Dziwnówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dziwnówek Kamieńska DWN01N 54.031490/14.810520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer