Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Felicjanowie pojawiła się możliwość naprawy filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Koenigsegg z przyczyny funkcjonowania pracowni warsztatu z Felicjanowa. Katalizatory SCR wykonują pracę w bardzo skomplikowanym środowisku, a więc za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku osiągów części. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na całym świecie, mimo to walczą ze strapieniem z katalizatorami SCR. Felicjanów jest jednym z ośrodków, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Felicjanowa, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Wyszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Felicjanowie specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest mozolne. Nierzadko powodem usterki katalizatora samochodowego, spod znaku Koenigsegg, trafia się inny problem, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania. Cały szereg samochodów osobowych w Felicjanowie to auta z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany DPF, który dopomina się płukania. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem firmę pod Felicjanowem. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Koenigsegg dla Felicjanowa znajduje się w poniższej sekcji, istnieje możliwość by porównać w tym cenniku, koszt za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też regeneracja katalizatorów SCR dla aut Koenigsegg, wyszukać można na stronie, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Felicjanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Felicjanowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer