Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Frelichów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Frelichowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Frelichowie jest opcja regeneracji filtrów FAP do samochodów osobowych Koenigsegg z racji bytności warsztatu samochodowego z Frelichowa. Osiągnięcie górnych osiągów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego katalizatora samochodowego. Na ogół powodem uszkodzenia katalizatora samochodowego, z logo Koenigsegg, zdarza się inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: niesprawna pompa Common Rail. Żeby unikać problemów w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, przydaje się czasem przedmuchać DPF, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Frelichowa. Mnóstwo samochodów w Frelichowie to samochody z silnikiem CRDi posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez oczyszczania. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, co wywołuje, że katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem usługi z Frelichowa. FAP-y funkcjonują w niewiarygodnie trudnych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Wyszukanie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Frelichowie wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest czasochłonne. Odzyskiwanie niezawodności elementów filtrów FAP w Frelichowie dla pojazdów Koenigsegg jest dostępne, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Frelichowa. Taryfikator usług mycia filtrów FAP dedykowanych do Koenigsegg dla Frelichowa umieściliśmy na dole, trzeba wyszukać w tamtym cenniku, koszt za przeprowadzenie naprawy DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Frelichowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Frelichowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Frelichowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Frelichowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Frelichowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Frelichowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Frelichowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Frelichowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Frelichowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Frelichowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Frelichowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Frelichowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Frelichów Wyzwolenia CHY01G 49.900070/18.825121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer