Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Gąbin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Gąbinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gąbinie wystąpiła sposobność mycia filtrów FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny pracy warsztatu samochodowego z Gąbina. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg znamionują się nadzwyczajnymi technologiami w sprawie spadku ilości produkowanych gazów spalinowych. Gąbin jest jednym z miast, jakie mają problem w związku, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za pomocą katalizatorów. Prócz rozrywek dla wizytujących pod Gąbinem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów Koenigsegg. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Gąbinie przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Nieraz źródłem przytkanego FAP-a, firmy Koenigsegg, bywa inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, rekomendujemy warsztat z Gąbina. Nierzadko bolączką, dotykającą auta osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne pojazdy wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Gąbinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Koenigsegg w Gąbinie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Gąbinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Gąbinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Gąbinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Gąbinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Gąbinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gąbinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Gąbinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gąbinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Gąbinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Gąbinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gąbinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Gąbinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gąbin Budki Browarna GBN01N 52.397781/19.734350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer