Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Giewartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Giewartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Giewartów odznacza się obecnością warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut marki Koenigsegg. Nierzadko podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod skrzydeł Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania. Koenigsegg to auta, które są słynne w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z kwestią z katalizatorami SCR. Zachowanie osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, dozwolonych normą EURO, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Duża część pojazdów osobowych w Giewartowie to pojazdy z silnikiem i-CTDi wyposażone w filtr i katalizator, który musi się oddawać do mycia. Pojazdy spod znaku Koenigsegg cieszą się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze redukowania produkcji zanieczyszczonych spalin. Prócz atrakcji turystycznych pod Giewartowem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów Koenigsegg. Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, polecamy warsztat z Giewartowa. Tabela z cennikiem naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Koenigsegg dla Giewartowa znajduje się w części strony poniżej, da się wyszukać na tej liście, koszt za świadczone usługi czyszczenia DPF. Poprawienie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Giewartowie dla aut Koenigsegg jest łatwe, bo regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Giewartowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Giewartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Giewartowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Giewartowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Giewartowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Giewartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Giewartowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Giewartowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Giewartowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Giewartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Giewartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Giewartowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Giewartowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Giewartów Generała Stefana Grota Roweckiego POP-GIE2 52.377609/17.950100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer