Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Glewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Glewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten dotykają usterki, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Glewicami. Mnóstwo samochodów osobowych w Glewicach to auta z silnikiem diesla mające zamontowany filtr DPF FAP, który wymaga regenerowania. Wyszukanie specjalistycznego mechanika samochodowego w Glewicach wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, a także jest pracochłonne. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, ale zmagają się z problemami z katalizatorami. Nierzadko usterką, z którą zmagają się diesle firmy Koenigsegg, w szczególności, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Najczęściej w przypadku źródłem przytkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Koenigsegg, zdarza się inna wada, czego przykładem może być: nieszczelne turbo. Odzyskanie limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dopuszczalnych dla EURO 6, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Glewice należy do miast, które dotyka kłopot związany, z dużą ilością smogu w powietrzu Glewic, czemu słynna marka Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Odzyskiwanie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Glewicach dla pojazdów producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Glewic. Lista cennika oczyszczania katalizatorów samochodowych dla Koenigsegg dla Glewic wstawiono na dole, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Glewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Glewicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Glewicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Glewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Glewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Glewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Glewicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Glewicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Glewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Glewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Glewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Glewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Glewice dojazd pożarowy 42 SZC02B 53.585739/14.902560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer