Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Głubczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Głubczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardem w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale element ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Głubczycami. Koenigsegg to osobówki, które są słynne w całym kraju, mimo to walczą z trudnościami z katalizatorami. Diesle znanej marki Koenigsegg mogą się poszczycić nadzwyczajnymi możliwościami w sferze redukcji ilości emitowanych spalin. Z reguły źródłem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, marki Koenigsegg, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Głubczyce należy do centrów, jakie napotykają problem w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Głubczyc, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Aby unikać utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, trzeba czasami przepłukać katalizator samochodowy, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Głubczyc. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki w Głubczycach wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może być skomplikowane, a także jest żmudne. Zachowanie osiągów zawartości emitowanych spalin, dozwolonych normą EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora. Przywrócenie sprawności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Głubczycach dla samochodów marki Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bo regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Głubczyc. Usługi, między innymi naprawa FAP albo regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym, albo u mechanika w Głubczycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Głubczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Głubczycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Głubczycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Głubczycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Głubczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Głubczycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Głubczycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Głubczycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Głubczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Głubczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głubczycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Głubczycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głubczyce Raciborska GLB01A 50.192921/17.844601 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer