Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Głuszyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Głuszycy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Głuszyca odznacza się obecnością pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych z symbolem Koenigsegg. Katalizatory operują w niezwykle ciężkich warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Głuszycą znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Katalizatory składają się z ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem firmę pod Głuszycą. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Koenigsegg chlubią się znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie redukcji zawartości emitowanych gazów spalinowych. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednakże borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ażeby unikać przykrości z użytkowaniem samochodu Koenigsegg, należy czasami przepłukać katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni pod Głuszycy. Głuszyca należy do miast, które mają kłopot powiązany, z dużym odsetkiem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Koenigsegg dla Głuszycy ulokowano poniżej tego tekstu, należy porównać w tym cenniku, jaka jest cena za usługi naprawy FAP. Z racji tego, że Koenigsegg, równorzędnie jak inne samochody koniecznie wymaga do nienagannego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Głuszycy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Głuszycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Głuszycy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Głuszycy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Głuszycy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Głuszycy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Głuszycy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Głuszycy 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Głuszycy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Głuszycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Głuszycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Głuszycy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Głuszycy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Głuszyca Kolonia Kolejowa Henryka Sienkiewicza GSZ01D 50.689339/16.370581 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer