Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Gniewino

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w mieście Gniewino

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gniewino znane jest z mechanika zajmującego się myciem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej firmy Koenigsegg. Filtry DPF składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem usługi z . Prócz rozrywek dla turystów pod odnaleźć można warsztaty, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych Koenigsegg. Gniewino należy do miast, które biją na alarm w związku, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynny koncern Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Auta marki Koenigsegg cieszą się nieprzeciętnymi patentami w temacie obniżenia ilości produkowanych gazów wydechowych. Dobranie profesjonalnego mechanika samochodowego w celującego w pojazdach Koenigsegg może być nieproste, i jest mozolne. Główną niedoskonałością, z jaką zmagają się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Koenigsegg, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator samochodowy. Najczęściej powodem przytkanego filtra cząstek stałych FAP, znanego koncernu Koenigsegg, staje się inny problem, na przykład: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Dlatego że Koenigsegg, tak jak inne samochody koniecznie wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w zwrócić uwagę na katalizator. Tabela cennika regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Koenigsegg dla ulokowano w części strony poniżej, istnieje możliwość by przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniewino Pomorska GWN01N 54.715981/18.031160 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer