Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, lecz urządzenie to zużywa się, co może rozwiązać czyszczenie DPF w laboratorium pod Gomunicami. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji przy prowadzeniu pojazdu Koenigsegg, wypada okazjonalnie czyścić filtr FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Gomunic. Typową bolączką, z jaką zmagają się samochody z symbolem Koenigsegg, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Firmie Koenigsegg nie udało się wytworzenie wymaganych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Generowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych dla emisji spalin, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Standardowo sprawcą przytkanego DPF-a, wytwórcy Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Koenigsegg szczycą się wybitnymi metodami w zagadnieniu spadku emisji zanieczyszczonych spalin. Usługi, między innymi naprawa DPF oraz płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Koenigsegg, odszukać można w panelu po prawej, oraz w warsztatowym laboratorium w Gomunicach. Gdyż Koenigsegg, niczym inne pojazdy domaga się do właściwej pracy niezepsutych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Gomunicach wziąć pod skrzydła filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Gomunicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer