Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Gorzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Gorzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Gorzycach wystąpiła opcja mycia filtrów FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg dzięki działalności warsztatu samochodowego z Gorzyc. Główną słabością, dotykającą auta osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg, głównie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Gorzyce należy do ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Gorzyc, czemu znana marka Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem filtrów FAP. Filtry cząstek stałych pracują w nieprzeciętnie trudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Mnóstwo pojazdów w Gorzycach to auta z silnikiem Di-D posiadające filtr cząstek stałych, który potrzebuje mycia. Odszukanie wykwalifikowanego warsztatu w Gorzycach wyprofilowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być trudne, oraz jest czasochłonne. Generowanie górnych osiągów ilości produkowanych spalin, poprawnych dla normy EURO 6, domaga się przygotowanego katalizatora. Pojazdy spod skrzydeł Koenigsegg mogą się pochwalić pierwszorzędnymi układami w zagadnieniu ograniczania emisji gazów spalinowych. Przywrócenie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Gorzycach dla samochodów producenta Koenigsegg jest osiągalne, albowiem nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Gorzyc. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Gorzycach zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Gorzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Gorzycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Gorzycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Gorzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Gorzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gorzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Gorzycach 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Gorzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Gorzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Gorzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gorzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Gorzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gorzyce Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury GRZ01A 50.657848/21.841400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer