Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Gościno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Gościnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Gościno słynne jest z powodu warsztatowego laboratorium trudniącego się naprawą filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych wytwórcy Koenigsegg. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, polecamy firmę pod Gościnem. Gościno jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm powiązany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów. Typową usterką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Koenigsegg, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całego świata, lecz borykają się z problemami z katalizatorami. Odzyskanie limitów emisji spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga niezawodnego katalizatora samochodowego. Niemało aut w Gościnie to samochody z silnikiem i-CTDi wyposażone w filtr cząstek stałych, który potrzebuje naprawy. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Gościnem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Koenigsegg w Gościnie, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Koenigsegg dla Gościna umieszczono w dolnej części strony, trzeba znaleźć w tamtej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Gościnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Gościnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Gościnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Gościnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Gościnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gościnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Gościnie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Gościnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Gościnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Gościnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gościnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Gościnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gościno Johannisberg IV Dywizji Wojska Polskiego GSC01G 54.051781/15.651900 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer