Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Grodków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Grodkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Grodkowie istnieje opcja naprawy filtrów cząstek stałych do aut Koenigsegg dzięki funkcjonowania laboratorium warsztatu z Grodkowa. Standardową słabością, na jaką narażone są diesle korporacji Koenigsegg, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Korporacji Koenigsegg nie byłoby możliwe zachowanie niezbędnych do spełnienia wyników produkcji zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości przy prowadzeniu diesla Koenigsegg, przydaje się co pewien czas wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Grodkowa. Wiele aut w Grodkowie to auta z silnikiem CRD mające zainstalowany FAP, który wymaga mycia. Najczęściej powodem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, firmy Koenigsegg, bywa inna usterka, jedną z możliwości jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Koenigsegg to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, lecz zmagają się z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Grodkowie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, oraz jest czasochłonne. Ulepszenie efektywności składowych filtrów DPF w Grodkowie dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa technologia regeneracji dotarła do Grodkowa. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannego działania sprawnych katalizatorów zalecamy, żeby w Grodkowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Grodkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Grodkowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Grodkowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Grodkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Grodkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Grodkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Grodkowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Grodkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Grodkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Grodkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grodkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Grodkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grodków Henryka Sienkiewicza GRO02N 50.694740/17.385090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer