Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Grybów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Grybowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, choć komponent ten psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Grybowem. Nierzadko wadą, z jaką męczą się pojazdy znanej marki Koenigsegg, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny FAP. Wyszukanie fachowego zakładu w Grybowie przodującego w autach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Niemało pojazdów osobowych w Grybowie to auta z silnikiem CTDi mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się czyszczenia. Uzyskanie maksymalnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie FAP-a. Filtry DPF utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy firmę pod Grybowem. Samochody marki Koenigsegg wyróżniają się nieprzeciętnymi układami w kwestii obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Przywrócenie możliwości właściwości katalizatorów w Grybowie dla aut producenta Koenigsegg jest dostępne, bo regeneracja hydrotermiczna trafiła do Grybowa. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu po prawej, jak też w laboratorium w Grybowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Grybowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Grybowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Grybowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Grybowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Grybowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Grybowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Grybowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Grybowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Grybowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Grybowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Grybowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Grybowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Grybów Równia Tadeusza Kościuszki POP-GRY2 49.623070/20.948339 Wyszukaj
Grybów Równia Tadeusza Kościuszki GRY01N 49.622929/20.948860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer